Comparații
19.830 produse găsite în minimum două magazine. Compară prețul produsului și transportul cunoscut.
24 rezultate · 24 comparate în listă
- 3 magazine

Carp Expert
Fir monofilament Carp Expert Camou 0,35mm 600m
Preț de reverificat
Comparat în 3 magazine
Disponibilitate de verificat
Compară ofertele - 3 magazine

Carp Expert
Fir monofilament Carp Expert UV Purple 0.35mm/14.9kg/1000m
Preț de reverificat
Comparat în 3 magazine
Disponibilitate de verificat
Compară ofertele - 2 magazine

Sufix
Fir monofilament Sufix Tritanium 0,28mm/5,5kg/1750m Neon Orange
73,00 RON
Comparat în 2 magazine
Oferte disponibile în magazine
Compară ofertele - 2 magazine

Carp Expert
Fir Carp Expert Fluorocarbon 0.40mm/19.32kg/50m
Preț de reverificat
Comparat în 2 magazine
Disponibilitate de verificat
Compară ofertele - 2 magazine

Fox
Fir textil Fox Submerge Naturals Sinking Braid 0.30mm/24.9kg/300m
214,00 RON
Comparat în 2 magazine
Oferte disponibile în magazine
Compară ofertele - 2 magazine

Carp Expert
Fir monofilament Carp Expert UV Fluo 0.30mm/12.5kg/300m
Preț de reverificat
Comparat în 2 magazine
Disponibilitate de verificat
Compară ofertele - 2 magazine

Carp Expert
Fir monofilament Carp Expert Dark Green 0.35mm/16.40kg/1200m
60,00 RON
Comparat în 2 magazine
Oferte disponibile în magazine
Compară ofertele - 2 magazine

Fox
Fir textil Fox Camo Leadcore 50lb/25m
Preț de reverificat
Comparat în 2 magazine
Disponibilitate de verificat
Compară ofertele - 2 magazine

Carp Expert
Fir Carp Expert Fluorocarbon 0.35mm/15.53kg/50m
Preț de reverificat
Comparat în 2 magazine
Disponibilitate de verificat
Compară ofertele - 2 magazine

Carp Spirit
Fir monofilament Carp Spirit Velocity XS Camo 0.30mm/7kg/1200m
Preț de reverificat
Comparat în 2 magazine
Disponibilitate de verificat
Compară ofertele - 3 magazine

Fox
Fir textil Fox Edges Naturals Submerge Leader 30lb/13.6kg/10m
71,49 RON
Comparat în 3 magazine
Oferte disponibile în magazine
Compară ofertele - 2 magazine

Asso
Fir Asso Ultra Cast 0.26mm/8.40kg/1000m
Preț de reverificat
Comparat în 2 magazine
Disponibilitate de verificat
Compară ofertele - 3 magazine

Carp Expert
Fir monofilament Carp Expert UV Purple 0.25mm/8.9kg/300m
Preț de reverificat
Comparat în 3 magazine
Disponibilitate de verificat
Compară ofertele - 2 magazine

Fox
Fir fluorocarbon Fox Edges Link Illusion 0.64mm/15.8kg/20m
Preț de reverificat
Comparat în 2 magazine
Disponibilitate de verificat
Compară ofertele - 2 magazine

Carp Expert
Fir monofilament Carp Expert 3D Mono Spool Camouflage 0.25mm/8.86kg/600m
Preț de reverificat
Comparat în 2 magazine
Disponibilitate de verificat
Compară ofertele - 2 magazine

Carp Expert
Fir monofilament conic Carp Expert Neo Tapered Shock Leader Clear 0.33-0.57mm/15m
Preț de reverificat
Comparat în 2 magazine
Disponibilitate de verificat
Compară ofertele - 2 magazine

Carp Expert
Fir monofilament Carp Expert Neo Fluo Carp Yellow 0.40mm/22.23kg/300m
Preț de reverificat
Comparat în 2 magazine
Disponibilitate de verificat
Compară ofertele - 2 magazine

Carp Spirit
Fir monofilament Carp Spirit Celt-2X Fluo Green 0.285mm/6.45kg/1400m
Preț de reverificat
Comparat în 2 magazine
Disponibilitate de verificat
Compară ofertele - 2 magazine

Carp Expert
Fir Carp Expert Fluorocarbon 0.25mm/9.22kg/50m
Preț de reverificat
Comparat în 2 magazine
Disponibilitate de verificat
Compară ofertele - 2 magazine

Carp Spirit
Fir monofilament Carp Spirit Velocity XS Camo 0.35mm/8.5kg/1200m
Preț de reverificat
Comparat în 2 magazine
Disponibilitate de verificat
Compară ofertele - 2 magazine

Trakker
Fir textil Trakker Spod and Marker Braid 0.28mm/13.6kg/300m
98,00 RON
Comparat în 2 magazine
Oferte disponibile în magazine
Compară ofertele - 2 magazine

Prologic
Fir monofilament Prologic Density Snag and Shock Leader 0.50mm/1356K4g/100m
26,00 RON
Comparat în 2 magazine
Oferte disponibile în magazine
Compară ofertele - 2 magazine

Haldorado
Fir monofilament Haldorado Max Motion Main Line Fluo Yellow 0.30mm/9.9kg/800m
Preț de reverificat
Comparat în 2 magazine
Disponibilitate de verificat
Compară ofertele - 2 magazine

Carp Expert
Fir monofilament Carp Expert Smart Monster Carp Mono Dark Green 0.40mm/21.33kg/300m
Preț de reverificat
Comparat în 2 magazine
Disponibilitate de verificat
Compară ofertele